Jdi na obsah Jdi na menu

19) 6.6. v 15:32 hod. Dopravní nehoda osobního automobilu - Františkov - od Rezku

6. 6. 2013

 

Pořadové číslo:

19

Název události:

Dopravní nehoda osobního automobilu - Františkov - od Rezku

Druh události:

Dopravní nehoda

Datum:

6. června 2013

Časy:

Vyhlášení poplachu: 15:31

 

Výjezd:                   15:34

 

Návrat na základnu:  17:27

Popis události:

Jednalo se dopravní nehodu osobního automobilu. Vozidlo čelně narazilo do stromu. Nárazem bylo vozidlo odmrštěno pod svah u komunikace. Při nehodě došlo ke zranění řidiče, kterého odvezla zdravotnícká záchranná služba. Jednotka provedla protipožární opatření na vozidle a po příjezdu jeřábu AV 14 ze stanice Semily pomáhala s vyproštěním vozidla. Na místě také zasahovala jednotka HZS z Jilemnice a Policie ČR.

 

Počet členů 8

Technika:

Liaz CAS 24                       

Místo nehody:

více fotek zde: