Jdi na obsah Jdi na menu

14). 1.5. V 19:07 hod. Dopravní nehoda OA - Rokytno

1. 5. 2013

 

Pořadové číslo:

14

Název události:

Dopravní nehoda silniční

Druh události:

Dopravní nehoda, OA na střeše bez zranění

Datum:

1. května 2013

Časy:

Vyhlášení poplachu:

19:06

 

 

Výjezd:

19:09

 

 

Návrat na základnu

20:48

 

Popis události:

Jednalo se o nehodu osobního automobilu, který zůstal převrácený na střeše v příkopu u komunikace II/294 v místní části Rokytno. Jednotka provedla na vozidle protipožární opatření a opatření proti znečištění tekouci vody v příkopě provozními náplněmi z vozidla. Na místo bylo povoláno vozidlo pro přepravu dřeva s hydraulickou rukou, pomocí které se vozidlo vrátilo zpět na komunikaci. Na místě zasahovala Policie ČR a ZZS LK.

 

Počet členů 10

Technika:

Mitsubishi L200 RZA

Liaz CAS 24                       

 

 

Místo nehody:

Fotky:

 


 

Náhledy fotografií ze složky 1.5. DN Rokytnice -Rokytno