13.12.2011 - 11:28 Otevření bytu

Výjezd:

Návrat na základnu

Popis události:

V době příjezdu na místo události zde již byla Policie ČR a vozidlo  ZZS. Jednotka provedla vylomení zámku FAB a společně s Policií ČR a osádkou ZZS začala prohledávat prostory RD. Jelikož nebyla žádná osoba nalezena, tak dva členové jednotky prováděli prohledání okolí RD a dva členové ještě na pokyn Policie ČR provedla vyndání skleněné výplně v uzamčených dveřích v prvním patře u kterých byly výkaly ze psa, který byl v domě uzamčen. V tuto dobu se na místo dostavil lékař ZZS. Jelikož žádná osoba nebyla nalezena, lékař ZZS telefonicky zjistil, že majitel RD, je od 9.12.2011 na lůžku v Semilech na oddělení následné péče, kam byl převezen z nemocnice v Jilemnici, kde ležel se zlomeným krčkem nohy. Po tomto zjištění se jednotka vrátila na základnu. Otevřený dům si převzala Policie ČR k další dohlídce do příjezdu osoby z rodiny.

Počet členů 4

Technika: