Výroční zpráva o činnosti kroužku MH za rok 2017

26. 1. 2018

Výroční zpráva Mladých hasičů za rok 2017

K 31. prosinci 2017 měl kroužek Mladých hasičů 25 členů, z toho 6 děvčat a 21 chlapců.

(Tobiáš Vlk, David Pampel, Vojtěch Gébrt, Kateřina Slavíková, Vojtěch Apltauer, Martin Zlámal, Jan Mikolášek, Kateřina Kopasová, Josef Jindřišek, Pavel Slavík, David Bělonožník, Šimon Hloušek, Natálie Body,  Petra Smolová, Vojtěch Matyáš, Jan Smola, Filip Skřiváček, Jakub Pacák, Tomáš Pacák)

Nově přihlášeni byli: Jitka Hornová

Tereza Srpová

Janek Novák

Michal Zuzánek

Filip Hásek

Matěj Ditz

Odhlášeni byli:  David Doubek

Jan Krejčí

Začátkem roku děti vystoupily s krátkým pásmem při slavnostním předávání nové SCANIE výjezdové jednotce a vyrazily pobesedovat s profesionálními hasiči do Semil.

Zimní kroužky, jako vždy, trávili mladí hasiči v tělocvičně.

Na jaře se opět zúčastnili celorepublikové akce Ukliďme Česko a pobavili se na hasičském karnevale.

V květnu děti čekal Plamen v Košťálově, kde starší žáci skončily na 22. a mladší na 26 místě. Školní rok ukončily v lanovém centru.

Vedoucí byli koncem června ve škole a školce předat ceny Petře Smolové a Janu Smolovi za umístění v okresním i krajském kole literárně-výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí.

Po prázdninách děti pomohly Českému červenému kříži, při organizaci školení, jako figuranti.

V říjnu je čekal Závod hasičské všestrannosti ve Vysokém nad Jizerou, kde se naše hlídky v kategorii mladších umístili na 24. a 38. místě a v kategorii starší na 33. a 38. místě.

Při podzimních kroužcích děti malovaly obrázky do výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí, nacvičovaly krátké pásmo na Výroční valnou hromadu sboru a opět chodily trénovat do školní tělocvičny.

Kalendářní rok mladí hasiči ukončili vánoční procházkou, kde dostali malé dárečky a zapálili svíčky jako vzpomínku na našeho velitele Slávka Votočka.

Lenka Smolová

vedoucí mládeže